Компанія Rohde & Schwarz представила новий портативний векторний аналізатор ланцюгів ZNH до 26,5 ГГц

14.01.2021

Компанія Rohde & Schwarz представила новий портативний векторний аналізатор ланцюгів ZNH до 26,5 ГГц

Rohde & Schwarz представила ZNH — повноцінний двоканальний портативний векторний аналізатор ланцюгів із частотним діапазоном до 26,5 ГГц.

R&S®ZNH допомагає виявляти та усувати дефекти ВЧ-кабелів та компонентів систем зв'язку завдяки можливості проведення аналізу кабелів і антен а також вимірюванню S-параметрів (ці функції включені до базової комплектації). Вбудований ступінчастий атенюатор на обох каналах захищає прилад від перевантаження. Найкращі в своєму класі РЧ характеристики, такі як низький рівень шуму (0,0025 дБ, середньоквадратичне значення), 100 дБ динамічного діапазону, характерна максимальна вихідна потужність 0 дБм та 16 001 точок вимірювань роблять R&S®ZNH ідеальним для встановлення та обслуговування систем радіочастотного зв’язку та вимірювання характеристик основних ВЧ компонентів.

Зручності для роботи “у полі” із R&S®ZNH додають також: простота у налаштуванні та користуванні, компактний безвентиляторний форм-фактор (маса всього 3 кг), тривалий час автономної роботи, широко розставлені зручні клавіші для комфортної роботи в рукавичках, тощо. 7-дюймовий мультитач-дисплей розпізнає смартфонні сенсорні жести, що зручно при лабораторному застосуванні.

Додаткові опції R&S®ZNH, такі як вимірювач потужності, вимірювання імпульсів, коефіцієнту хвилі та хвильових величин, дозволяють польовим інженерам підтримувати та швидко відновлювати працездатність радіолокаційних та супутникових системи.

Користувачі-початківці можуть використовувати аналізатор без попереднього навчання. Функція майстра дозволяє попередньо налаштувати послідовність тестування/вимірювання, зменшуючи кількість помилок на місці вимірювання. Безкоштовне ПЗ “InstrumentView” та “MobileView” дозволяє одразу передавати дані в лабораторію для паралельного аналізу.

Портативний R&S®ZNH також ідеально підходить для науково-дослідних лабораторій, виробничих ліній та університетів, де простір і бюджет обмежені, а також для вимірювання ВЧ-компонентів у виробничих середовищах, таких як фільтри, підсилювачі, кабелі, роз'єми та антени.

Для замовлення портативного векторного аналізатора ланцюгів R&S®ZNH ви можете звернутися до спеціалістів компанії ІНКОТЕЛ СІСТЕМ.

Интернет-магазин