Новий процесорний та керуючий модуль NTP для серверів часу IMS від Meinberg

26.12.2019

Новий процесорний та керуючий модуль NTP для серверів часу IMS від Meinberg

Новий процесорний модуль C15G2 Meinberg пропонує розширені можливості роботи і оснащений потужним 2-ядерним процесором Intel® Atom ™ 1,33 ГГц, що дозволяє йому пропонувати в 5 разів більшу продуктивність, ніж одноядерний процесор C05F1 Meinberg.

 

Meinberg представляє свій новий процесорний модуль C15G2 для систем IMS, із значно вищою продуктивністю, ніж у попередника C05F1, він пропонує у 8 разів більше оперативної пам’яті та в 5 разів вищу обчислювальну продуктивність. Новий процесорний IMS-модуль C15G2 працює під керуванням нової прошивки Meinberg LTOS V7 із вражаючим набором функцій. Нова модель процесорного IMS-модулю підтримує інтерфейси 10/100/1000 Base-T Ethernet з підключенням через RJ45 в також інтерфейс 1000Base-T із SFP-підключенням.

 

Існуючі та вже розгорнуті IMS-системи можна легко модернізувати, замінивши встановлений процесорний модуль на цю нову модель, яка демонструє надійність і гнучкість IMS у майбутньому, дозволяючи збільшувати продуктивність, підключення та функціональність за допомогою простого встановлення апаратного оновлення.

 

Відтепер новий процесорний модуль можна замовити або в складі нових, або окремо як оновлення для існуючих IMS-систем.

Интернет-магазин