Сканери для здійснення контролю осіб QPS201 обрані для аеропорта Хітроу (Heathrow Airport)

19.05.2021

Сканери для здійснення контролю осіб QPS201 обрані для аеропорта Хітроу (Heathrow Airport)

Компанію Rohde & Schwarz було обрано для постачання сканерів для здійснення контролю осіб QPS201 в аеропорт Хітроу, скорочуючи час очікування пасажирів та покращуючи пункти пропуску.

 

Сканери QPS201 будуть встановлені по всьому аеропорту, гарантуючи, що всі пасажири, персонал та підрядники, які здійснюють доступ до місць біля аеропорту, скануються при в’їзді. Це дозволяє аеропорту досягти свого бачення безпеки та безпечного середовища, одночасно забезпечуючи комфорт пасажирів, роблячи їх пересування аеропортом якомога швидшим та ефективним.

 

Аеропорт Хітроу шукав рішення, яке б повністю відповідало поточним вимогам безпеки та пропускної здатності, але разом з цим постійно вдосконалювалось для задоволення майбутніх потреб безпеки. Вони були вражені можливостями компанії Rohde & Schwarz оновлювати свої сканери новими алгоритмами після їх введення в експлуатацію. Сканер дозволяє людині прийняти легку для неї позу при скануванні з опущеними руками, яка є комфортною, одночасно забезпечуючи ефективний скринінг для безпеки. Повне сканування завершується за лічені секунди, а будь-які підозрілі об’єкти вказуються на зображенні додержуючись конфіденційності пасажирів. Використовуючи досвід компанії Rohde & Schwarz у галузі технологій та використовуючи машинно навчені програмні алгоритми, QPS201 виявляє всі типи потенційно небезпечних об'єктів одночасно мінімізуючи фізичний контакт з пасажирами зберігаючи соціальну дистанцію що є надважливим при сучасних загрозах COVID-19.

 

Дізнатися більш детально про сканери для здійснення контролю осіб QPS201 та їх придбання можна у офіційного дистриб'ютора Rohde & Schwarz в Україні компанії Інкотел Сістем.

 
Интернет-магазин