Модульна тестова платформа VeEX MTTplus
 • Підтримка сучасних та застарілих технологій доступу (мідь і оптоволокно), FTTx, LAN, WLAN, Metro, Carrier Ethernet та транспортних технологій
 • Мультитехнологія: xDSL, оптоволокно, Datacom, DSn/PDH, SONET/SDH, OTN, Ethernet, Fibre Channel, CPRI/OBSAI, WiFi, PON
 • Легке розширення тестових функцій простою заміною тестових модулів
 • Чотири порти USB (3x USB A і 1x micro-B USB)
Детальніше
Новий вимірювач LCR від Rohde & Schwarz
 • Частотний діапазон: розширюється до 10 МГц (* опція R&S®LCX-K210);
 • Вимірювальні функції: Cp, Cs, Lp, Ls, D, Q, G, Rp, Rs, Rdc, R, X, Z, Y, Θd, Θr, B, M, N;
 • Напруга тестового сигналу: 100 мВ ... 10 В;
 • Струм тестового сигналу: 1 мА ... 200 мА;
 • Напруга внутрішнього зміщення: 0...10 В;
 • Гарантія: 36 місяців.
Детальніше
MXO 4 - осцилограф нового покоління від Rohde & Schwarz
 • Перший у світі осцилограф зі швидкістю збирання даних понад 4,5 млн осцилограм/с;
 • Надсучасний 12-розрядний АЦП на всіх частотах дискретизації;
 • Найбільша в галузі стандартна глибина пам’яті — 400 млн відліків на канал;
 • Найшвидший в галузі час повторної активації запуску — 21 нс;
 • Найчутливіший в галузі запуск — 1/10 000 поділки;
 • Найкращий у даному класі приладів джитер запуску — менше ніж 1 пс.
Детальніше

Рішення

Авіація

Широкий перелік обладнання виробництва Rohde & Schwarz для авіації:

 • Авіаційні радіостанції Rohde & Schwarz M3AR
 • Пеленгатори для керування повітряним рухом
 • Контрольно-вимірювальне обладнання для контролю працездатності та періодичної перевірки засобів радіозв'язку та аеронавігаційного обладнання
Банківський сектор

Швидкий розвиток технологій та збільшення динаміки економічних процесів вимагає від учасників ринку мобільності, гнучкості та універсальності. При цьому слід пам'ятати про вразливість електронних систем. Фінансові установи висувають найжорсткіші вимоги до мережевої безпеки та захисту інформації.

Вимірювальні лабораторії

Стратегія компанії ІНКОТЕЛ СІСТЕМ заснована на співпраці з провідними світовими виробниками контрольно-вимірювального обладнання, серед яких такі компанії як Rohde & Schwarz (Німеччина) VeEx Inc. (США), A.H.Systems (США) та інші виробники зі світовим ім'ям. Наша основна мета – це постачання не лише обладнання, а й готових комплексних рішень, що дозволяють забезпечити якісну та ефективну роботу центрам метрології та стандартизації, інститутам метрології, виробничим лабораторіям, випробувальним центрам та лабораторіям тощо.

Мобільний зв'язок

Якщо і є сьогодні більш технологічна галузь, яка використовує всі останні розробки, то це сфера мобільного зв'язку.

Для забезпечення безперебійної та якісної роботи своїх потужностей, телеком провайдери та оператори мобільного зв'язку, які є нашими клієнтами, змушені відстежувати всі технічні новинки та застосовувати лише оснащення останнього покоління. Причому йдеться не лише про основне обладнання, а й про спеціальні контрольно-вимірювальні системи, які постачає на український ринок наша компанія.

Військова промисловість

ІНКОТЕЛ СІСТЕМ сьогодні займає лідируючі позиції на ринку вимірювального обладнання та систем радіо- та мережевого моніторингу. Висока якість і технологічна інноваційність продукції, що поставляється, а також статус офіційного дилера провідних виробників зі США та Німеччини дозволяє нам співпрацювати з багатьма вітчизняними військовими та оборонними підприємствами.

Окрім підрозділів МВС та Міністерства оборони України, нашими клієнтами є МіГремонт, КП "НВК "Іскра" та інші підприємства, що входять до концерну Укроборонпром.

Енергетика

У будь-якій галузі, чи то машинобудування чи харчова промисловість, існують метрологічні стандарти, яким повинні дотримуватися підприємства і на етапі обробки сировини, і на етапі випуску готової продукції. Складно сказати, у якій сфері застосування контрольно-вимірювальних приладів (КВП) відіграє найголовнішу роль, але в енергетиці переоцінити важливість якості та надійності КВП неможливо.

Метрологія

Для якісної роботи центрів метрології та стандартизації, метрологічних лабораторій та інститутів, випробувальних центрів та тест-лабораторій потрібне високоточне оснащення, здатне отримати кількісну інформацію про властивості об'єкта, що вивчається, із заданою метрологічними стандартами достовірністю та точністю. Оскільки не кожен вимірювальний прилад здатний впоратися з цим завданням на належному рівні, великі метрологічні організації повинні бути забезпечені передовими рішеннями вимірювальної техніки.

Промисловість

Промисловість - це сфера виробництва, для повноцінного функціонування якої дуже важливо використовувати якісне вимірювальне обладнання, системи контролю та моніторингу. Тому основними споживачами контрольно-виірювальних приладів та іншого спеціального оснащення є фабрики, промислові підприємства та заводи. Причому спеціалізація виробника у разі немає визначального значення. Оскільки контрольно-вимірювальне обладнання - це обов'язковий інструментарій для підприємств харчової, хімічної, металообробної, верстатобудівної промисловості та всіх, хто використовує автоматичні лінії виробництва. Тобто, у будь-якій сфері для забезпечення якості продукції та гарантії безпеки технологічного процесу, необхідно проводити контроль та вимірювання електричних параметрів лінії, які неможливі без спеціального оснащення.

Інтегратори

Категорії товарів

Виробники

A.H. Systems
Aim-TTi
F&S BONDTEC
Meinberg
NARDA STS
ROHDE & SCHWARZ
VeEX

Новини

06Листопада 2023
Створений для більших викликів: Rohde & Schwarz додає восьмиканальний R&S MXO 5 до осцилографів нового покоління

З абсолютно новим R&S MXO 5 компанія Rohde & Schwarz продовжує розвивати свою серію осцилографів наступного покоління  ..

31Жовтня 2023
Оновлений продукт: RXT-6402

У цьому інформаційному листі зосередимося лише на одному оновленні продукту: RXT-6402.   Це дуже важливо, тому що це дуже гаряча тема 400G!   Що таке RXT-6402 Lite:   Це RXT-6402 без низькошвидкісного обладнання. На тестовій панелі це означає, що поточні тестові інтерфейси в портах 3 і 4 видалені. Це два інтерфейси SFP+ і два RJ-45 10/100..

31Жовтня 2023
Виставка 2023 SCTE Cable-Tec Expo

Цього місяця розповімо про ключові новини індустрії, з нещодавньої виставки 2023 SCTE Cable-Tec Expo, що відбулася минулого тижня...

22Вересня 2023
SyncFire 1500 - майбутнє високопродуктивних серверів часу NTP

Представлено високопродуктивний NTP-сервер нового покоління від Meinberg. Розроблений для гіпермасштабних центрів обробки даних, в яких очікується велика кількість запитів NTP, SyncFire 1500 здатний обробляти сотні тисяч запитів в секунду, пропонуючи при цьому звичну стабільність і безпеку операційної системи LANTIME OS від Meinberg. SyncFire 1500 може поставлятися н..

22Вересня 2023
Rohde & Schwarz та Fraport тестують перший у світі прохідний сканер QPS Walk2000 для пасажирів

Компанія Fraport розпочала тестування першого у світі сканера безпеки для пасажирів в аеропорту Франкфурта. R&S QPS Walk2000 від Rohde & Schwarz призначений для прискорення перевірки на безпеку. Перший з цих сканерів наразі використовується в залі А, терміналу 1. Пасажири просто проходять через сканер у звичайному темпі, не зупиняючись. Фаза тестування та оцін..

22Вересня 2023
Meinberg випустив новітнє покоління еталонних годинників з GNSS-синхронізацією

Компанія Meinberg рада представити нове покоління своїх GNSS-синхронізованих еталонних годинників: GPS183, die GNS183, та GNS183-UC. Ці нові еталонні годинники були перероблені з нуля, щоб дозволити компанії Meinberg впроваджувати безліч нових функцій за допомогою прошивки та програмного забезпечення в майбутньому. Всі три годинники базуються на спільній технологічні..

22Вересня 2023
Heimdall стежить за порядком

Rohde & Schwarz постачає комплексну систему радіоелектронної боротьби для норвезької армії, щоб покращити можливості спостереження. Норвегія обрала компанію Rohde & Schwarz для створення комплексної системи радіоелектронної боротьби, яка зараз поступово надходить на озброєння армії. Ця нова система радіоелектронної розвідки називається Heimdall. Норвезька ар..

22Вересня 2023
EuMW 2023: Rohde & Schwarz представив симуляцію найкоротшої дистанції для радарів FMCW

Система тестування радарів від Rohde & Schwarz відтворює ситуації водіння для тестування радарних систем допомоги водієві (ADAS) і радіолокаційних датчиків, що використовуються в автомобілях з автоматичним керуванням (AD), повністю в повітряному середовищі. Тепер Rohde & Schwarz представляє нові опції для генератора ехо-сигналу автомобільного радара R&S AR..

Не можете визначиться з необхідним товаром? Зв'яжіться з нами і ми вам допоможемо.

Надіслати запит