Промисловість

Промисловість

Промисловість - це сфера виробництва, для повноцінного функціонування якої дуже важливо використовувати якісне вимірювальне обладнання, системи контролю та моніторингу. Тому основними споживачами контрольно-виірювальних приладів та іншого спеціального оснащення є фабрики, промислові підприємства та заводи. Причому спеціалізація виробника у разі немає визначального значення. Оскільки контрольно-вимірювальне обладнання - це обов'язковий інструментарій для підприємств харчової, хімічної, металообробної, верстатобудівної промисловості та всіх, хто використовує автоматичні лінії виробництва. Тобто, у будь-якій сфері для забезпечення якості продукції та гарантії безпеки технологічного процесу, необхідно проводити контроль та вимірювання електричних параметрів лінії, які неможливі без спеціального оснащення.

Не менш важливо стежити за тим, щоб комп'ютерні мережі підприємства працювали без перебоїв і були надійно захищені, оскільки витік важливої ​​інформації, чи то фінансові плани, чи нові технологічні розробки, можуть завдати величезних фінансових втрат. Для захисту мережі ІНКОТЕЛ СІСТЕМ пропонує своїм клієнтам обладнання для IP-моніторингу та захисту мережі від зовнішніх атак.

ІНКОТЕЛ СІСТЕМ спеціалізується на постачаннях на український ринок не тільки контрольно-вимірювального обладнання, а й рішень для IP-моніторингу та мережної безпеки від ipoque, VeEX Inc. та іншого обладнання для захисту мереж від зовнішніх атак.

Незважаючи на те, що на ринку вимірювальних приладів та систем мережевого моніторингу представлено багато як дрібних, так і великих торгових компаній, нашою основною перевагою є реалізація продукції найвищого рівня. ІНКОТЕЛ СІСТЕМ – це офіційний дилер провідних виробників зі США та Німеччини, таких як VeEX Inc., та Rohde & Schwarz.

За детальнішою інформацією звертайтесь до нас за допомогою форми запиту або за допомогою інформації з розділу Контакти.

Надіслати запит

Не можете визначиться з необхідним товаром? Зв'яжіться з нами і ми вам допоможемо.

Надіслати запит