Генератори сигналів та імпульсів

Генератори сигналів та імпульсів

Генератор сигналів (частот) – це пристрій, що призначений для генерування тестових сигналів та імпульсів із потрібними характеристиками. Такий прилад може генерувати сигнали різного типу: аналогові і цифрові, модульовані, шуми, спотворення та інші. Встановлений перед систмеою, що тестується, він складає повну вимірювальну систему у комбінації із анализатором спектру і сигналів або осцилографом, підключеним після досліджуваних вузлів схеми. Генератори імпульсів створюють зовнішній сигнал, при відсутності власного імпульсу у схемі, що тестується. Вони застосовуються при ремонті електронних пристроїв, розробці і виробництві їх модулів та компонентів. При цьому може використовуватися генератор необхідної частоти, або прилад із будь-якими характеристиками у парі із перетворювачем частот.

 

Які генератори сигналів пропонує на продаж компанія ІНКОТЕЛ СІСТЕМ

Наша компанія пропонує на продаж в Україні генератори електричних сигналів у широкому асортименті видів із різними технічними характеристиками і параметрами. У нас ви можете замовити:

 • генератор стандартних сигналів, що здатний формувати прості періодичні сигналице генератор прямокутних, трикутних або синусоїдальних сигналів, який у більшості випадків є цифровим. Використовується такий прилад для тестування підсилювачів і фільтрів;

 • генератор низької частоти (тональний) – він формує пилкоподібний, прямокутний або синусоїдальний сигнал звукового діапазону (20-20000 Гц) і використовується для проведення контрольних вимірювань при тестуванні електроакустичних і акустичних пристроїв. Такий прилад оснащений функцією ручного налаштування амплітуди і частоти вихідного сигналу;

 • високочастотний генератор сигналів, що забезпечує формування синусоїдальних коливань у діапазоні частот від 1-150 кГц до десятків ГГц. Багато моделей пристроїв цього виду оснащені функцією гойдання частоти. Ми поставляємо в Україну генератори ВЧ-сигналів двох основних категорій:

 • аналогові, за допомогою яких можна формувати імпульси і сигнали із амплітудною і частотною модуляцією;

 • векторні, що забезпечують формування цифрових модульованих сигналів для радіо, телебачення та мобільного зв’язку різних стандартів. Векторні генератори сигналів, як і пристрої аналогового типу, можуть модулювати, у тому числі, і несучі ВЧ-сигнали;

 • генератор довільних сигналів (ARB-генератор) векторний, який зберігає у своїй памяті раніше розраховані дані модуляцій. Такий апарат формує виключно модулюючий сигнал будь-якої форми, повторюючи його із заданою частотою. Він застосовується при розробці і випробуваннях нових пристроїв, їх технічному обслуговуванні, а також у якості лабораторного генератора сигналів при наукових дослідженнях.

 

Особливості вибору генератора частот

Обираючи пристрій для генерування тестових сигналів та імпульсів потрібно в першу чергу врахувати область його застосування. Вона повинна відповідати задачам, для вирішення яких ви хочете придбати цей прилад. При виборі підходящого генератора сигналів слід звертати увагу на такі важливі характеристики, як:

 • діапазон частот сигналів, що генеруються;

 • кількість вихідних незалежних каналіввід їх кількості залежить гнучкість використання приладу;

 • діапазон рівнів;

 • режими модуляції – аналогові (АМ, ЧМ, ФМ) або цифрові (АМн, ФМн, ЧМн, GMSK та інші);

 • фазовий шум;

 • функціональні можливості (доступність модуляції і коригування сигналу, додавання шуму та інших штучних перешкод, імітації багатопроменевого розповсюдження).

Також важливо враховувати при виборі генератора імпульсів і сигналів не стільки вартість, як виробника пристрою. Віддавайте перевагу надійнішим і якісним приладам перевірених торгових марок, продукція яких користується попитом у всьому світі.

Переваги купівлі генератора сигналів у нашій компанії

Якщо вам потрібен генератор низькочастотних або високочастотних сигналів, аналогових або цифрових, купити його в Україні варто у компанії ІНКОТЕЛ СІСТЕМ. Основні переваги купівлі такого приладу саме у нас:

 • оптимальне співвідношення ціни і якості – ми є офіційними дилерами в Україні провідних виробників таких пристроївкомпаній Rohde & Schwarz GmbH (Німеччина) і Thurlby Thandar Instruments Ltd. (Великобританія) – тому можемо запропонувати їх продукцію за найвигіднішими цінами;

 • надання гарантії від виробника та сервісного обслуговування протягом гарантійного строку та після його завершення;

 • можливість замовити метрологічну атестацію придбаного пристрою;

 • доступність тестового режиму експлуатації перед покупкою.

 

Замовляйте генератор сигналів та імпульсів прямо на нашому сайті! Ми забезпечимо доставку приладу в будь-який регіон України.

Не можете визначиться з необхідним товаром? Зв'яжіться з нами і ми вам допоможемо.

Надіслати запит