Метрологія

Метрологія

Для якісної роботи центрів метрології та стандартизації, метрологічних лабораторій та інститутів, випробувальних центрів та тест-лабораторій потрібне високоточне оснащення, здатне отримати кількісну інформацію про властивості об'єкта, що вивчається, із заданою метрологічними стандартами достовірністю та точністю. Оскільки не кожен вимірювальний прилад здатний впоратися з цим завданням на належному рівні, великі метрологічні організації повинні бути забезпечені передовими рішеннями вимірювальної техніки.

Як основний постачальник такого обладнання компанію ІНКОТЕЛ СІСТЕМ обирають такі організації як Кривбасстандартметрологія, УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ та інші. На сьогодні ІНКОТЕЛ СІСТЕМ – це офіційний дилер на українському ринку продукції таких виробників як Rohde & Schwarz, VeEX Inc., Narda STS, Aim-TTi та Meinberg.

Унікальність нашої пропозиції полягає в тому, що ми надаємо окремі прилади, що відповідають параметрам замовників, так і комплексні рішення. Прикладом можуть бути рішення для перевірки на електро-магнітну сумісність (ЕМС), які є повністю автоматизованим комплексом з генератора, антенного комплексу, приймача для вимірювань ЕМС і безехової камери.

Іншим прикладом може служити новий тестер для станцій радіозв'язку CMA180 виробництва Rohde & Schwarz, що містив у собі функціонал всіх приладів, необхідних для повного комплексу тестів засобів для радіозв'язку.

Серійна програма ІНКОТЕЛ СІСТЕМ включає контрольно-вимірювальні прилалди виробництва Rohde & Schwarz та Aim-TTi мультиметри та осцилографи, калібратори та телекомунікаційні тестери CMW 500, сигнальні та спектральні аналізатори, вимірювальні антени і оснащення, що дозволяє проводити випробування.

Для лабораторій, що атестують мережеві прилади, відмінним рішенням можуть бути тестери компанії VeEX Inc. (США), якими вже користуються ОНІІС та інші спеціалізовані установи. За допомогою цього обладнання можна перевірити мережеве обладнання на відповідність нормам протоколів передачі даних.

При цьому, якщо в нашій серійній програмі немає необхідного приладу, його завжди можна замовити в індивідуальному порядку.

За детальнішою інформацією звертайтесь до нас за допомогою форми запиту або за допомогою інформації з розділу Контакти.

Надіслати запит

Не можете визначиться з необхідним товаром? Зв'яжіться з нами і ми вам допоможемо.

Надіслати запит