Банківський сектор

Банківський сектор

Швидкий розвиток технологій та збільшення динаміки економічних процесів вимагає від учасників ринку мобільності, гнучкості та універсальності. При цьому слід пам'ятати про вразливість електронних систем. Фінансові установи висувають найжорсткіші вимоги до мережевої безпеки та захисту інформації.

Саме тому ІНКОТЕЛ СІСТЕМ пропонує найсучасніші рішення для контролю мережевого трафіку, аналізу контенту та моніторингу мережі на предмет захищеності від зовнішніх атак.

Повний спектр продуктів для мережевої безпеки - від обладнання для захисту мережі від збоїв до систем постійного тестування щодо вразливості до найновіших вірусних протоколів. Все це дозволить вам гарантувати своїм інвесторам та клієнтам відсутність перебоїв у роботі мережі, безпеку та безпеку даних.

Окремо ІНКОТЕЛ СІСТЕМ пропонує рішення для аналізу IP-трафіку для кращого розуміння клієнта та контролю персоналу. Яким контентом цікавляться клієнти, підключаючись до вашої мережі, які їх ресурси цікавлять, що їм може бути цікаво – відповісти на всі ці питання можна використовуючи рішення для аналізу IP-трафіку від ipoque.

За детальнішою інформацією звертайтесь до нас за допомогою форми запиту або за допомогою інформації з розділу Контакти.

Надіслати запит

Не можете визначиться з необхідним товаром? Зв'яжіться з нами і ми вам допоможемо.

Надіслати запит