Енергетика

Енергетика

У будь-якій галузі, чи то машинобудування чи харчова промисловість, існують метрологічні стандарти, яким повинні дотримуватися підприємства і на етапі обробки сировини, і на етапі випуску готової продукції. Складно сказати, у якій сфері застосування контрольно-вимірювальних приладів (КВП) відіграє найголовнішу роль, але в енергетиці переоцінити важливість якості та надійності КВП неможливо.

Саме енергетика стала тією областю, в якій вимірювальним приладам та контролюючим системам відведено особливу роль. Адже обладнання використовується не тільки для вимірювання кількості енергії та її якості, а й для забезпечення безпечного функціонування магістральних електромереж, для профілактики аварій, а також для планування роботи підприємств, що працюють у даній сфері.

Враховуючи такі широкі функціональні можливості обладнання, його основними споживачами є Обленерго, департаменти Укренерго та інші.

Компанія ІНКОТЕЛ СЫСТЕМ, що є офіційним дилером світових виробників - VeEX Inc. (США), Rohde & Schwarz (Німеччина) – один з провідних постачальників різного контрольно-вимірювального обладнання для підприємств, що працюють в енергетичній сфері. Запропоноване обладнання вже успішно використовується Обленерго, департаментами Укренерго та іншими підприємствами з різних галузей промисловості.

Умови, в яких використовуються КВП, належать до складних, а то й екстремальних. Тому обладнання має відрізнятися надійністю, стійкістю до зовнішнього впливу, довговічністю та властивістю зберігати свої основні експлуатаційні якості у будь-якій ситуації. Тобто, незалежно від умов використання, будь-який пристрій повинен забезпечувати точність та безпеку вимірювання. Саме такі надійні та точні прилади та системи пропонує наша компанія.

Оскільки сучасна енергетика тісно пов'язана з мережевими технологіями, асортимент був значно розширений і сьогодні споживачам доступні оптичні рефлектометри і кабельні тестери виробництва VeEX Inc., що дозволяють аналізувати інформаційні потоки Е1 і працювати з мережами SDH типу.

Серійна програма постачальника включає повний комплекс приладів та пристроїв, необхідних для нормальної роботи підприємства енергетичної галузі. В наявності завжди є кліщі струмовимірювальні, осцилографи та мультиметри. У разі потреби для вашої зручності завжди можливе постачання обладнання на замовлення.

За детальнішою інформацією звертайтесь до нас за допомогою форми запиту або за допомогою інформації з розділу Контакти.

Надіслати запит

Не можете визначиться з необхідним товаром? Зв'яжіться з нами і ми вам допоможемо.

Надіслати запит