Вимірювальні лабораторії

Вимірювальні лабораторії

Стратегія компанії ІНКОТЕЛ СІСТЕМ заснована на співпраці з провідними світовими виробниками контрольно-вимірювального обладнання, серед яких такі компанії як Rohde & Schwarz (Німеччина) VeEx Inc. (США), A.H.Systems (США) та інші виробники зі світовим ім'ям. Наша основна мета – це постачання не лише обладнання, а й готових комплексних рішень, що дозволяють забезпечити якісну та ефективну роботу центрам метрології та стандартизації, інститутам метрології, виробничим лабораторіям, випробувальним центрам та лабораторіям тощо.

ІНКОТЕЛ СІСТЕМ - не просто торгова компанія, а офіційний дилер американських та німецьких виробників, що дозволяє надавати нашим клієнтам і привабливі ціни, і вигідні умови придбання високоточного контрольно-вимірювального обладнання. Переваги співпраці з нами включають:

  • поставки оригінального обладнання;
  • консультації під час підбору готових рішень;
  • надання гарантії на обладнання;
  • забезпечення післяпродажного обслуговування та інформаційного супроводу.

Крім широкого асортименту пропонованого обладнання, який постійно поповнюється новими моделями, до приємних бонусів роботи з нашою компанією необхідно також віднести можливість поставки «під замовлення». Такий комплексний підхід дозволяє нам на 100% задовольнити потребу клієнтів у специфічному контрольно-вимірювальному обладнанні, аналізаторах спектру та сигналів, осцилографах, калібраторах, мультиметрах тощо.

Можливі поставки готових автоматизованих вимірювальних систем, у тому числі й варіанти виконання для монтажу у стійки. З автоматичним або дистанційним керуванням, з можливістю створення покрокової програми тестування та створення звітів згідно з вимогами клієнта.

Ми пропонуємо комплексні рішення, що дозволяють обладнати під ключ лабораторії (у тому числі мобільні). Укрчастотнагляд використовує антенні комплекси, аналізатори спектру та приймачі, встановлені на базі шасі і вже встиг оцінити переваги роботи з обладнанням Rohde & Schwarz.

Обладнання від ІНКОТЕЛ СІСТЕМ не тільки зробить роботу простішою та якіснішою, а й дасть вашій компанії вагому конкурентну перевагу.

За детальнішою інформацією звертайтесь до нас за допомогою форми запиту або за допомогою інформації з розділу Контакти.

Надіслати запит

Не можете визначиться з необхідним товаром? Зв'яжіться з нами і ми вам допоможемо.

Надіслати запит