Авіація

Авіація

ІНКОТЕЛ СІСТЕМ пропонує широкий перелік обладнання виробництва Rohde & Schwarz для авіації:

  • Авіаційні радіостанції Rohde & Schwarz M3AR
  • Пеленгатори для керування повітряним рухом
  • Контрольно-вимірювальне обладнання для контролю працездатності та періодичної перевірки засобів радіозв'язку та аеронавігаційного обладнання

Радіостанції, які пропонуються для організації каналів зв'язку, відповідають світовим вимогам за показниками стійкості до відмов і надійності в роботі. Це підтверджують не лише високі технічні показники, а й популярність продукції Rohde & Schwarz у світових регуляторів повітряного руху. У тому числі і ДП Украерорух, що йде в ногу з часом, активно модернізуючи свій технічний парк і споруджуючи нові вишки з використанням передавального обладнання Rohde & Schwarz.

Бортові радіостанції серії R&S M3AR широко використовуються на цивільних та військових літаках. У тому числі є приклади встановлення бортових радіостанцій Rohde & Schwarz на літаках SAAB, Су, Л39 та Eurofighter, а також на гелікоптерах Мі, Tiger, Eurocopter. Ключовими особливостями R&S M3AR є висока надійність, напрацювання на відмову понад 3000 годин, самотестування та відсутність необхідності виконувати регламентні виміри. Більш детально з переліком пропонованого обладнання Ви можете ознайомитись у розділі Авіаційний радіозв'язок.

Пеленгатори від Rohde & Schwarz та рішення для управління повітряним рухом (Air Traffic Control Direction Finder) активно застосовуються європейськими регуляторами повітряного руху для контролю трафіку в найзавантаженіших повітряних хабах ЄС. У тому числі система з використанням кількох пеленгаторів, розосереджених по підконтрольній території, реалізовано можливість виділення на моніторі борту, з яким безпосередньо ведуться переговори та локалізація розташування зазначеного борту на загальній карті. Більш детально про характеристики пеленгаторів R&S можна ознайомитись у розділі «Радіопеленгатори».

Контрольно-вимірювальні рішення Rohde & Schwarz для аеронавігаційного обладнання, у тому числі для вимірювання сигналів всеспрямованого НВЧ-радіомаяку (VOR), інструментальної системи посадки (ILS), глісадного (GS) та курсового (LLZ) радіомаяків, а також сигналів маркерного радіомаяка (MB ), представлені у брошурі «Авіоніка», яка розміщена під цією статтею. У брошурі розглядаються різні варіанти різних варіантів застосування приладів R&S: для калібрування, в НДДКР, при польових випробуваннях та випробуваннях приймачів.

Окремо варто відзначити Універсальний тестер радіостанцій CMA180. Відразу після презентації цей прилад був високо оцінений виробниками радіостанцій, а також ремонтними та сервісними підприємствами. Це й не дивно, адже завдяки ньому перевірка, яка займала раніше більш ніж півгодини, тепер проводитиметься автоматично протягом 2-х секунд. Тестер відмінно підходить для перевірки аналогових і цифрових радіостанцій. Технічні деталі Ви можете знайти в описі R&S CMA180.

Також у розділі Контроль та вимірювання Ви знайдете осцилографи, мультиметри та інше обладнання для рутинних завдань під час перевірки технічного стану електронних компонентів обладнання.

За детальнішою інформацією звертайтесь до нас за допомогою форми запиту або за допомогою інформації з розділу Контакти.

Надіслати запит

Матеріали

Не можете визначиться з необхідним товаром? Зв'яжіться з нами і ми вам допоможемо.

Надіслати запит