Цифрові осцилографи

Цифрові осцилографи

Цифрові осцилографи: особливості, область застосування, правила вибору

Осцило́граф (лат. oscillo — гойдаюсь, греч. γραφω — пишу) – це контрольно-вимірювальний прилад, що призначений для вивчення, реєстрації, запису і оцінки амплітудних та часових параметрів електричних сигналів, що подаються на вхід пристрою і відображаються на екрані.

Сучасний цифровий осцилограф являє собою обчислювальний комплекс, що здатний аналізувати і перетворювати значення сигналів, що вимірюються. До переліку функціональних можливостей приладу входять спостереження за сигналами, визначення амплітуди та тривалості сигналів.

Електронні цифрові осцилографи характеризуються високою точністю вимірювань, широкою смугою пропускання, здатністю вимірювати параметри сигналів у автоматичному режимі, виконувати їх математичну і статистичну обробку. Захоплення і фіксація даних на екрані дозволяє виконувати дослідження дискретних сигналів навіть після їх зникнення.

Сучасні контрольно-вимірювальні прилади можна підключати до комп’ютера, принтера та інших видів електронної апаратури. Купити цифровий осцилограф доцільно у тих випадках, коли існує необхідність у збереженні і архівуванні інформації, що досліджується, на електронному носії.

Переваги і особливості цифрових осцилографів Rohde & Schwarz

Компанія ІНКОТЕЛ СІСТЕМ пропонує придбати цифрові осцилографи від німецького виробника — Rohde & Schwarz у Києві. Виробник передових контрольно-вимірювальних приладів випускає декілька лінійок пристроїв — від бюджетних моделей за прийнятною ціною до багатофункціональних та надшвидкодіючих осцилографів, що здатні фіксувати та аналізувати найдрібніші деталі. Також випускається портативна лінійка осцилографів для використання переважно у польових умовах. Всі прилади відрізняються за такими основними параметрами:

  • кількість вхідних каналів;

  • смуга пропускання;

  • частота дискретизації;

  • глибина пам’яті;

  • форм-факторстаціонарний, портативний.

Всі моделі цифрових осцилографів R&S, незалежно від особливостей конструкції, вирізняються високою частотою дискретизації та великим об’ємом пам’яті, та є гнучкими технічними пристроями, що передбачають можливість функціонального розширення та модернізації. Прилади здатні виконувати складні математичні операції і обчислення, демонструючи виключну надійність під час роботи за будь-яких умов.

У компанії Rohde & Schwarz практикується ретельний підбір компонентів вручну, а також багаторівневий контроль якості збирання. Розробкою оптимізованого програмного забезпечення займаються фахівці найвищого класу у дослідницьких центрах компанії.

Наявність власного виробництва дозволяє компанії пропонувати продукцію преміального класу за конкурентними цінами. Купити осцилограф R&S ― означає, отримати в користування надійний, прогресивний, безвідмовний прилад, що дозволяє вирішувати широкий спектр актуальних для замовника задач.

 

Критерії вибору моделі осцилографа

Виробник Rohde & Schwarz випускає цифрові осцилографи для досліджень в лабораторних умовах а також лінійку портативних моделей. У номенклатурі компанії ІНКОТЕЛ СІСТЕМ зокрема представлені такі серії цифрових осцилографів:

R&S®Scope Rider RTH — портативні багатофункціональні прилади у компактному корпусі, смуга пропускання до 500 МГц, АЦП 10 біт, ізольовані канали (CAT IV 600 В (СКЗ) / CAT III 1000 В (СКЗ)), до 4-х годин активної роботи від акумулятора;

R&S®RTC1000осцилограф 10-в-1, висока чутливість — від 1 мВ до 10 В на поділку (при 1 МОм), багатофункціональність і відмінна ціна;

R&S®RTB2000 — АЦП 10 біт, низький рівень власних шумів, 1 мВ/поділку по всій смузі пропускання;

R&S®RTM3000 — десятикратна ефективність: 10-розрядний АЦП, 10-кратний об’єм пам’яті, сенсорний екран із діагоналлю 10,1";

R&S®RTA4000 — неперевершена цілісність сигналу, функція сегментованої пам’яті 1 млрд відліків і функція архіву даних — у базовій комплектації;

R&S®RTE1000 — одноядерний АЦП і роздільна здатність по вертикалі — 16 біт (в режимі HD), 1 млн осцилограм/с, об’єм пам’яті — до 200 млн відліків для аналізу довгих послідовностей;

R&S®RTO2000 — смуга пропускання до 6 ГГц, частота дискретизації від 10 млрд відліків/с, вбудована функція аналізу спектру;

R&S®RTO6 — екран 15,6", 16-бітна архітектура, збільшений стандартний об’єм пам’яті — від 200 млн відліків/с, до 14 типів цифрових запусків (trigger) у базовій комплектації.

R&S®RTP — високопродуктивні моделі, оснащені мікросхемами ASIC на вхідному каскаді для обробки електричних сигналів в режимі реального часу, макс. швидкість збору даних — до 3 200 000 осцилограм/с, смуга пропускання до 16 ГГц, макс. частота дискретизації — до 40 млрд відліків.

При виборі цифрового осцилографа для вирішення конкретних задач в першу чергу враховуються основні характеристики контрольно-вимірювального приладу:

  • смуга пропускання (у МГц / ГГц);

  • кількість вхідних каналів (2 / 4);

  • роздільна здатність АЦП (біт);

  • частота дискретизації (млрд відліківабо Гсемплів/с);

  • глибина пам’ятіис. / млн відліків на канал);

У нашому електронному каталозі представлені портативні і стаціонарні моделі із широким набором функцій, що дозволяють створювати вимірювальні системи для вирішення складних задач.

Стаціонарні прилади, що отримали розповсюдження в університетській практиці і науково-дослідницьких центрах, забезпечують створення чітких осцилограм із додатковими подробицями сигналу. Великий об’єм пам’яті для кожного каналу (в 10 разів більше, ніж у багатьох моделей подібного класу інших виробників) дозволяє здійснювати захоплення довгих послідовностей сигналу і отримувати деталізовані результати при проведенні аналізу.

Портативні цифрові осцилографи із функцією змішаних сигналів (MSO) здатні виконувати синхронний і корельований по часу аналіз аналогових і цифрових компонентів інтегрованих пристроїв, забезпечуючи високу точність і швидкість обробки даних. Моделі використовуються як в лабораторіях, так і в польових умовах.

 

Переваги замовлення цифрового осцилографа у компанії ІНКОТЕЛ СІСТЕМ

Компанія ІНКОТЕЛ СІСТЕМ — офіційний дилер компанії Rohde & Schwarz в Україні, що поставляє за мінімальними цінами високоточне контрольно-вимірювальне обладнання спеціалізованим підприємствам комерційної і державної сфери.

Ми допоможемо придбати цифровий осцилограф, що підходить для вашої діяльності, а також обрати інші високотехнологічні прилади для промисловості, банківської сфери, енергетики, метрології та інших напрямків, враховуючи весь комплекс вимог замовника.

Компетентні спеціалісти нададуть вам детальну інформацію про переваги та особливості моделей, у тому числі про найновіші види вимірювального обладнання, що лише недавно стало доступним на ринку України. Для зв’язку із нашим представникомнадішліть запит через онлайн-форму або телефонуйте за номером: +38 (044) 500 18 30.

Не можете визначиться з необхідним товаром? Зв'яжіться з нами і ми вам допоможемо.

Надіслати запит