Мобільний зв'язок

Мобільний зв'язок

Якщо і є сьогодні більш технологічна галузь, яка використовує всі останні розробки, то це сфера мобільного зв'язку.

Для забезпечення безперебійної та якісної роботи своїх потужностей, телеком провайдери та оператори мобільного зв'язку, які є нашими клієнтами, змушені відстежувати всі технічні новинки та застосовувати лише оснащення останнього покоління. Причому йдеться не лише про основне обладнання, а й про спеціальні контрольно-вимірювальні системи, які постачає на український ринок наша компанія.

Враховуючи специфіку клієнтів зі сфери мобільного зв'язку, ІНКОТЕЛ СІСТЕМ зробила ставку на інноваційність і надійність обладнання, що поставляється. Для цього основними постачальниками систем контролінгу були обрані німецькі та американські компанії, продукція яких пройшла перевірку часом і заслужила на повагу в експертів.

Статус офіційного дилера дозволяє нам пропонувати обладнання «з конвеєра», що гарантує не лише його якість та оригінальність, а й технічну актуальність.

У нас можна придбати:

  • готові програмні рішення від Rohde & Schwarz, що дозволяють забезпечити оптимізацію мережі та постпроцесинг результатів вимірювань;
  • аналізатори АФП (антенно-фідерних пристроїв) R&S ZVH4 та R&S ZVH8
  • сканери для мобільних мереж TSME і TSMW, що відрізняються ультракомпактністю і надають унікальні можливості щодо оптимізації мережі та вирішення завдань у сфері радіопланування;
  • кабельні тестери від VeEX Inc., які широко використовуються мобільними операторами по всьому світу.

Особливої уваги заслуговують системи для проведення драйв-тестів, такі як переносні системи FreeRider і термінали QauliPoc, завдяки яким можна забезпечити контроль роботи мережі за різними стандартами, вимірювання різних параметрів і навіть післяпроцесинг.

Кабельні тестери та інші пристрої, вироблені VeEX (США) активно використовуються компаніями "Лайфселл", "Брітіш Телеком", "Водафон" та ін., що тільки підтверджує надійність та інноваційність обладнання.

За детальнішою інформацією звертайтесь до нас за допомогою форми запиту або за допомогою інформації з розділу Контакти.

Надіслати запит

Не можете визначиться з необхідним товаром? Зв'яжіться з нами і ми вам допоможемо.

Надіслати запит