Інтегратори

Інтегратори

ІНКОТЕЛ СІСТЕМ – офіційний дилер Rohde & Schwarz, VeEX Inc., ipoque та інших компаній зі світовим ім'ям, які займаються виробництвом високоякісного обладнання для робіт у сферах теле- та радіокомунікацій, а також тестування мереж та мережевої безпеки. Останні категорії корисні для будь-якої компанії, яка має справу з комп'ютерними мережами та лініями передачі даних, а також дата-центрами.

Пропоновані рішення дозволяють здійснювати запуск та обслуговування мереж, контролювати їх стан та зберігати максимальну функціональність інформаційної системи за надзвичайних обставин.

Основними споживачами цього обладнання є інтернет-провайдери, ЦОДи та системні інтегратори – галузь інформаційних технологій.

Продуктовий портфель компанії ІНКОТЕЛ СІСТЕМ включає наступне обладнання для роботи з мережами:

 1. Мережеві тестери VeEX Inc. (США) – раніше відомі під брендом SunriseTelecom, популярні в Україні тестери Ethernet, SDH, PDH, OTN, E1, оптичні рефлектометри. Компанія відмінно зарекомендувала себе в галузі вимірювань як оптичних, так і мідних мереж.

Особливості обладнання:

  • використання стандартів та методик Y.1564, IEEE1588v2, RFC2544 та ін;
  • можливості генерації трафіку, вимірювання зворотної петлі, тести синхронізації, аналіз VoIP та багато іншого;
  • вбудований атомний годинник або GPS-синхронізація;
  • широкий вибір опцій - клієнт платить лише за те, чим користується;
  • сучасні рішення під конкретні завдання клієнта
 1. Обладнання компанії ipoque - високотехнологічне обладнання для інтеграторів та інтернет-провайдерів, що дозволяє проводити DPI аналіз IP-трафіку.

З якісним обладнанням від світових брендів ІНКОТЕЛ СІСТЕМ значно полегшить завдання налагодження, запуску та обслуговування мереж, а також дозволить оптимізувати роботу та захист вашої мережі, забезпечуючи безперебійне якісне надання послуг для ваших клієнтів, як зовнішніх так і внутрішніх.

За детальнішою інформацією звертайтесь до нас за допомогою форми запиту або за допомогою інформації з розділу Контакти.

Надіслати запит

Не можете визначиться з необхідним товаром? Зв'яжіться з нами і ми вам допоможемо.

Надіслати запит