Військова промисловість

Військова промисловість

ІНКОТЕЛ СІСТЕМ сьогодні займає лідируючі позиції на ринку вимірювального обладнання та систем радіо- та мережевого моніторингу. Висока якість і технологічна інноваційність продукції, що поставляється, а також статус офіційного дилера провідних виробників зі США та Німеччини дозволяє нам співпрацювати з багатьма вітчизняними військовими та оборонними підприємствами.

Окрім підрозділів МВС та Міністерства оборони України, нашими клієнтами є МіГремонт, КП "НВК "Іскра" та інші підприємства, що входять до концерну Укроборонпром.

Асортимент продукції, яка призначена для підприємств оборонного комплексу, включає прилади компанії Rohde & Schwarz, які широко використовуються в усьому світі і відповідають стандартам НАТО, у тому числі:

  • осцилографи і аналізатори сигналів і спектру для розробки та контролю працездатності радіоелектронних приладів та компонентів;
  • векторні аналізатори електричних ланцюгів і генератори сигналів;
  • обладнання для підрозділів радіорозвідки та РЕБ;
  • приймачі та комплекси для радіомоніторингу;
  • станції для військового радіозв'язку;
  • системи для тестування засобів радіозв'язку (як бортових, так і портативних);
  • багато іншого

Новинкою на ринку вимірювального обладнання став прилад R&S CMA180, який позиціонується як тестер для станцій радіозв'язку і відрізняється універсальністю, так як може застосовуватися і для портативних рацій і для бортових радіостанцій. Унікальність приладу полягає в його функціональності - він фактично поєднує в собі опції осцилографа, аналізатора спектру та сигналів, генератора, що робить його незамінним при тестуванні та налагодженні засобів радіозв'язку.

Системи для радіомоніторингу на базі приймача R&S PR200 і більш функціональних моделей високо оцінені службами радіорозвідки всього світу і гідно показали себе в умовах українських реалій.

Німецьке виробництво – це гарантія бездоганної якості, надійності та витривалості обладнання незалежно від умов експлуатації, що є основним параметром відбору обладнання для військової промисловості. А тривалі партнерські відносини з виробниками обладнання дозволяють нам проводити гнучку цінову політику та пропонувати високоточне та високотехнологічне обладнання на найпривабливіших умовах.

Ще одним важливим фактором є використання новітніх технологій та відповідність запропонованого обладнання військовим стандартам НАТО.

У продуктовий портфель ІНКОТЕЛ СІСТЕМ також входять антенні комплекси та бортові засоби радіозв'язку - готові інженерні рішення, які відповідають не лише вітчизняним, а й світовим стандартам, прийнятим у військово-оборонній сфері.

За детальнішою інформацією звертайтесь до нас за допомогою форми запиту або за допомогою інформації з розділу Контакти.

Надіслати запит

Не можете визначиться з необхідним товаром? Зв'яжіться з нами і ми вам допоможемо.

Надіслати запит