Про компанію

about

Компанія ІНКОТЕЛ СІСТЕМ з 2010 року успішно займається поставками інноваційного обладнання та технічних рішень в якості офіційного дистриб’ютора європейських та світових виробників в Україні, що значно підвищують результативність роботи в різних сферах — від звичайних вимірювальних приладів до складних систем.

Продукція, що поставляється ІНКОТЕЛ СІСТЕМ — це контрольно-вимірювальне обладнання: осцилографи, аналізатори спектру та сигналів, генератори сигналів, обладнання для радіозв'язку та технічного захисту інформації, мережеві тестери

та інші прилади і системи, що відповідають високій якості і вимогам сучасного покупця. Кожен товар забезпечується гарантійним та післягарантійним обслуговуванням, для зручності замовника також можуть бути надані послуги з метрологічної атестації.

Для більш наочного ознайомлення із можливостями обладнання і вирішенням технічних задач ІНКОТЕЛ СІСТЕМ проводить навчання та семінари. Також до моменту придбання товару може бути надана можливість тестового використання обладнання.

Компанія націлена на довгострокову співпрацю і побудову надійних партнерських відносин, тому клієнти ІНКОТЕЛ СІСТЕМ встигли оцінити високий рівень обслуговування і якості товарів.

Переваги співпраці

Оперативність в роботі, висока якість товарів, допомога в підборі необхідного обладнання під завдання замовника, індивідуальний підхід до кожного клієнта, облік і виконання вимог і побажань замовників, технічна та інформаційна підтримка своїх споживачів, проведення презентацій новітніх приладів і технологій, націленість на довгострокове співробітництво - візитна картка ІНКОТЕЛ СІСТЕМ.

ІНКОТЕЛ СІСТЕМ регулярно бере участь в спеціалізованих семінарах і виставках, де представляє високоточне і надійне обладнання, нові ідеї і рішення. Для своїх клієнтів ми також систематично проводимо семінари і практичні заняття, які дозволяють ознайомитися з передовими світовими розробками та перевірити їх в роботі.

Компанія націлена на довгострокову співпрацю і побудову надійних партнерських відносин, тому клієнти ІНКОТЕЛ СІСТЕМ встигли оцінити високий рівень обслуговування і якості товарів.

Оцініть переваги співпраці з лідером ринку постачання мережного та контрольно-вимірювального обладнання

Надіслати запит

Виробники

manufacturer

ІНКОТЕЛ СІСТЕМ - офіційний дилер Rohde & Schwarz в Україні.

Компанія Rohde & Schwarz була заснована більше 85 років тому університетськими друзями Лотаром Роде (Dr. Lothar Rohde) та Германом Шварцем (Dr. Hermann Schwarz).

Компанія Rohde & Schwarz розробляє спеціалізовані продукти у чотирьох областях комерційної діяльності для обслуговування різних ринків:

Контрольно-вимірювальне обладнання: Rohde & Schwarz — лідируючий постачальник обладнання на ринку мобільного і бездротового зв'язку.

У сфері телерадіомовлення та мультимедіа системи Rohde & Schwarz знаходять застосування у мережевих операторів, постачальників контенту, інформаційних агентств та виробників побутової електроніки.

Рішення для аерокосмічної і оборонної промисловості та сектору безпеки включають в себе спеціалізовані продукти для зв'язку, радіорозвідки та забезпечення безпеки, призначені для збройних сил, організацій та органів забезпечення безпеки, у тому числі громадської, а також для операторів об'єктів критично важливих інфраструктур.

У такій області комерційної діяльності як мережі та кібербезпека, пропонуються захищені продукти і компоненти мережевої інфраструктури WAN, LAN і WLAN для захисту передачі даних, пристроїв та програмних додатків.

manufacturer

ІНКОТЕЛ СІСТЕМ ― офіційний дилер Meinberg в Україні. Компанія Meinberg була заснована у 1979 році Вернером і Гюнтером Майнбергами, із новаторськими радіокерованими системами, які стимулювали розробку довгохвильових приймачів DCF77, життєво важливих для промислового застосування. Сьогодні компанія є світовим лідером у галузі технологій синхронізації часу, фази і частоти, у якій працюють більше 90 співробітників, що займаються розробкою і виробництвом систем синхронізації часу і частоти для сучасного промислового застосування в усьому світі. Мета компанії Meinberg - забезпечення найвищого рівня якості і повна задоволеність клієнтів, впровадження технічних інновацій та гнучкість у всіх продуктах і послугах Meinberg.

manufacturer

ІНКОТЕЛ СІСТЕМ ― офіційний дилер NARDA-STS в Україні. Компанія Narda Safety Test Solutions була заснована 1 січня 2000 р. Компанія є відгалудженням відомої раніше групи Wandel & Goltermann, що займаються технологіями високочастотних вимірювань і з моменту заснування була частиною групи L3 Technologies. Поле діяльності Narda Safety Test Solutions покриває такі сегменти бізнесу, як РЧ безпека, електромагнітна сумісність (ЕМС) і РЧ тестування. В усіх цих сферах діяльності Narda є одним із лідирующих постачальників високоякісних, орієнтованих на задачі замовника вимірювальних рішень. Narda розробляє свої продукти лише після попередніх консультацій із великою кількістю своїх замовників. Таким чином ми впевнені у тому, що практичні ноу-хау спеціалістів-практиків, що реалізовані в продуктах Narda, проникнуть на ринок.

manufacturer

ІНКОТЕЛ СІСТЕМ ― офіційний дилер Aim-TTi в Україні. Aim-TTi - торгівельна назва компанії Thurlby Thandar Instruments Ltd. (TTi), одного з ведучих європейських виробників контрольно-вимірювальних приладів.

Компанія має великий досвід у розробці та виробництві сучасних випробувальних приладів та джерел живлення, які вона створює вже більше 30 років. Все обладнання виробляється на головному підприємстві у Хантінгдоні (Великобританія) поруч зі знаменитим університетським містечком Кембріджа.

TTi — зареєстрована компанія, яка пройшла сертифікацію за ISO9001. Вона повністю керує усіма процесами — від проєктування до кінцевого калібрування систем відслідковування якості.

manufacturer

ІНКОТЕЛ СІСТЕМ ― офіційний дилер A.H. Systems в Україні. Компанія A.H. Systems Inc. спеціалізується на виробництві якісного обладнання для електромагнітних вимірювань. Компанія заснована у 1974 році. Лінійка продукції являє собою доступне і надійне випробувальне обладнання для ЕМС. Фірма виготовляє випробувальні антени, передпідсилювачі, пробники струму (зонди), єкрановані кабелі а також різноманітні штативи та інші ЕМС-аксесуари.

manufacturer

ІНКОТЕЛ СІСТЕМ ― ексклюзивний дилер VeEX Inc. в Україні. VeEX Inc. Використовує передові технології для вимірювального і випробувального обладнання звязку та мереж наступного покоління, цифрових мультимедійних мереж, міських мереж Ethernet, а також мереж VoIP.

manufacturer

ІНКОТЕЛ СІСТЕМ ― офіційний дилер F&S Bondtec в Україні. Установки для мікрозварювання виробництва компанії F&S Bondtec (Австрія) гнучкі у своєму застосуванні і підтверджують свою високу якість. Завдяки багаторічному досвіду і збаансованому застосуванню інновацій та перевірених технологій, компанія F&S Bondtec завжди у змозі задовольнити високі вимоги своїх клієнтів.

Установки для мікрозварювання від F&S Bondtec пропонують найвищу якість та неперевершене співвідношення ціни і якості. Особливістю усіх установок для мікрозварювання F&S Bondtec є наявність швидко- і легкозамінних насадок для підтримки всіх необхідних процесів зварювання. Не менш важливим є інтуїтивно зрозуміле програмне забезпечення, яке оптимально підтримує процес зварювання, забезпечуючи таким чином найкращий можливий результат.

Сертифікати та відгуки

Наші клієнти

clients
clients
clients
clients
clients

Не можете визначиться з необхідним товаром? Зв'яжіться з нами і ми вам допоможемо.

Надіслати запит